szara czapka merino

Lookbook No 4: zdjęcia, które sprawiły, że dostałam się na Pakamerę

Pakamera to największa i najbardziej prestiżowa platforma skupiająca polskich projektantów i rękodzielników. Można znaleźć tam ubrania i akcesoria, wyposażenie domu, biżuterię oraz wszelkie wyroby artystyczne. Podobno każdy twórca chce się tam dostać i ponoć nie jest łatwo (tak słyszałam). Czasem to wina przesyconej niszy, a często po prostu nieodpowiednio dobrane zdjęcia w zgłoszeniu.

Ja właściwie nigdy o Pakamerze nie myślałam, dlatego tym większe było moje zdziwienie, gdy na służbowym mailu odkryłam zaproszenie do dołączenia do platformy! Zbiegło się ono z momentem, kiedy zaprezentowałam pierwszą sesję studyjną nowej kolekcji czapek. Dotychczas robiłam same plenery, ale tym razem… dość poważnie złamałam nogę i byłam uziemiona na kilka miesięcy, prawie rok.

„Nic nie dzieje się bez przyczyny”…

Muszę przyznać, że kontuzja, która wymusiła na mnie długie miesiące leżenia i siedzenia, znacząco przyczyniła się do rozwoju mojego biznesu :D. Podobno nic nie dzieje się bez przyczyny, ale wciąż uważam, że czasem bezwstydnie dużym kosztem ;).

W każdym razie w wakacje po złamaniu robiłam na drutach jak szalona. We wrześniu nie dość, że rozszerzyłam swoje wici w sieci o wspomnianą Pakamerę, to model czapki, który miałam w sprzedaży już 2 lata, nagle stał się bestsellerem (i wciąż nim jest – to czapka beretowa z alpaki).

Doskonałość roku 2021: Merino 2.0

Udoskonaliłam również swój najcieplejszy model i ulubieńca panów (w kolorze czarnym) – czapkę świetną na narty, w góry, na mróz oraz wiatr, z podwójnej warstwy merynosa. A do tego z odczepianym pomponem. Bardzo praktyczny model. Wcześniejsza wersja była dwukolorowa i z nieco innym wykończeniem, który można zobaczyć w Lookbooku No 1. Ulepszony model dostał przydomek 2.0.

I właśnie zdjęcia kolekcji Merino 2.0, które niespodziewanie wyniosły Holy Alpaca Knit na nowy poziom, prezentuję w Lookbooku No 4 poniżej.

szara czapka merino
czapka z merynosa ciemnoszara z pomponem
szara czapka merino
zielona czapka merino
zielona czapka merino
czarna czapka z merynosa
czarna czapka merino
czarna czapka merino
czarna czapka merino
czarna czapka merino z pomponem
różowa czapka merino
różowa czapka z wełny merino naturalna
czapka merino brudny róż

Kolekcja Merino 2.0 jest na tyle ponadczasowa, że stanowi stały element w sklepie. Zmieniają się jedynie kolory. Aktualne zobaczycie tutaj: