Jak zrobić opaskę na drutach? Darmowy wzór i kod zniżkowy do We Are Knitters na 50 zł 16 lutego 2020

Opaski z warkoczem to bestseller Holy Alpaca Knit. Wasze serca podbiła zwłaszcza opaska na drutach w kolorze ciemnego fioletu Deep Wine z owcy peruwiańskiej. Tak się składa, że moje małe dzieła zauważyliście nie tylko Wy – klienci – ale i producent wełny, z której je wykonuję. Następnie poprosił mnie o podjęcie współpracy! Na dole strony znajdziecie także kod zniżkowy na pierwsze zakupy w wysokości 50 zł (!).

 

Z kim dokonałam tak zwanej kooperacji?

Z We Are Knitters prosto z Madrytu.

Zgodziłam się, ponieważ uwielbiam ich markę i włóczki. Dzięki nim poznałam „grubą, miękką, kolorową wełnę”, jaką opisywałam w swoim pierwszym poście na blogu (Jak poznałam alpaki…”) i rozpoczęłam przygodę z dzierganiem! Także większość akcesoriów w moim sklepie stworzyłam z ich peruwiańskich włóczek.

 

Jakie dostałam zadanie?

Stworzyć dla Was darmowy wzór wykonania podobnej opaski. Nazwaliśmy ją Holy Head Band 🙂 Na Instagramie ma swój własny hashtag #holyheadband.

Współpraca zmotywowała mnie do napisania tak naprawdę pierwszego własnego wzoru. Finalny rezultat ja i We Are Knitters uważamy nieskromnie za bardzo udany. Rok po premierze chciałabym „upamiętnić” go na swoim blogu, abyście mieli do niego jeszcze lepszy dostęp.

 

jak zrobić opaskę na drutach

Czego nauczycie się ze wzoru na opaskę z warkoczem?

  • jak zrobić pojedynczy warkocz z drutem pomocniczym
  • w jaki sposób wykonać ścieg francuski i ryżowy
  • jak uformować elegancki, łańcuszkowy brzeg robótki

 

Dla kogo jest ten wzór?

Opaska na drutach Holy Head Band plasuje się na poziomie średnio zaawansowanym ze względu na warkocz, ale ja zachęcam do podjęcia tej całkiem przyjemnej próby także świeżych drutowych pasjonatów. Służę pomocą w razie wątpliwości – rozwiałam ich już kilka poprzez wiadomości prywatne na moim Instagramie @holyalpacaknit. Nie wahajcie się pytać!

 

Wykonaj opaskę, wstaw zdjęcie i oznacz je #holyheadband oraz #holyalpacaknit

Wzór jest całkowicie darmowy – po kliknięciu w link* poniżej zostaniecie przekierowani na stronę weareknitters.pl, na której należy tylko podać swój kraj, wybrać język i pobrać wzór pdf.

 

>>KLIKNIJ, ABY POBRAĆ WZÓR<<

 

 

*Jeśli link nie działa, możesz znaleźć wzór samodzielnie: weareknitters.pl >> darmowe wzory >> holy head band.

Bardzo ucieszę się, jeśli będę mogła obejrzeć Wasze prace! Stanie się to możliwe, gdy oznaczycie je hashtagami #holyheadband i #holyalpacaknit. Możecie także oznaczać mój profil w swoich relacjach.

 


Kod zniżkowy do We Are Knitters

Mój kod dla Ciebie to: MGMPB9U8A – kodu można użyć tylko raz. Jest to zniżka 50 zł na pierwsze zakupy i nie łączy się z innymi rabatami. Skopiuj go po prostu i wpisz w pole zniżkowe w koszyku.

 


Idąc za Waszą namową zamierzam wkrótce wprowadzić na swojej stronie kolejne, ale już płatne wzory. Powstanie cała nowa sekcja “Wzory”. Jeśli już macie pierwsze życzenia – piszcie je w komentarzach! Jestem całkiem podekscytowana nadchodzącym wyzwaniem :))

 

 

Właściwości wełny z alpaki, merynosa, owcy peruwiańskiej – odkryj wełniane tajemnice »