(Wyciąg z Regulaminu)

§ 5 Zasady składania zamówień i realizacja zamówienia

(…)

  1. Konsument może wysłać prośbę o wykonanie Produktu na zamówienie, jeśli Produkt jest oznaczony jako „Produkt na zamówienie”. Jeśli to wskazane, Klient jest zobowiązany podać nazwę wybranego koloru Produktu na zamówienie.
  2. Produkty na zamówienie, wykonane zgodnie z życzeniem Klienta co do koloru/ rozmiaru/materiału/wykonania/itp. nie podlegają zwrotom ani wymianie (więcej w § 7).

 

§ 6 Czas realizacji zamówienia

(…)

  1. Jeżeli Produkt wykonywany jest na zamówienie lub na indywidualne zamówienie, czas jego realizacji wydłuża się. Czas dostaw poszczególnych Produktów podane są w opisach danych produktów na Stronie, niemniej ogólnie mieszczą się w 7-14 dniach roboczych.
  2. Z przyczyn niezależnych od Sprzedawcy czas może przedłużyć się, np. w wyniku braku półproduktów u dostawcy, o czym Sprzedawca niezwłocznie poinformuje Konsumenta, pytając o zgodę na wydłużenie czasu realizacji lub w wyniku braku takiej zgody anuluje zamówienie i zwróci jego koszt Konsumentowi.

 

§ 7 Produkty, zwroty i odpowiedzialność za wady

(…)

  1. Konsumentowi przysługuje prawo zwrotu lub wymiany Produktu w okresie 14 dni roboczych od otrzymania przesyłki, z wyłączeniem Produktów na zamówienie, wykonanych zgodnie z życzeniem Klienta co do koloru/ rozmiaru/materiału/wykonania/itp.