[currency_switcher]

(Wyciąg z Regulaminu)

§ 5 Zasady składania zamówień i realizacja zamówienia

 1. Konsument zobowiązuje się nie składać zamówień w sposób lekkomyślny, omyłkowo lub też bez zapoznania się z konsekwencjami składania oferty zgodnie z niniejszym Regulaminem i przepisami polskiego prawa.

(…)

 

§ 6 Czas realizacji zamówienia

 1. Sprzedawca przystępuje do realizacji zamówienia od momentu otrzymania zaksięgowanej wpłaty na swoim koncie.
 2. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas dostawy, który zależy od kraju i przewoźnika. Nie dotyczy to Produktów cyfrowych, które wysyłane są automatycznie natychmiast po zaksięgowaniu płatności na adres mailowy Konsumenta podany przy zamówieniu.
 3. Jeżeli Produkt jest gotowy, wysyłka następuje zwykle następnego dnia od daty zaksięgowania wpłaty. Jeśli produkt jest dostępny, ale nie gotowy, wysyłka następuje zgodnie z szacowanym okresem oczekiwania opisanym przy każdym produkcie. Zwykle nie jest to dłużej niż 7 dni roboczych.
 4. Jeżeli Produkt wykonywany jest na zamówienie lub na indywidualne zamówienie, czas jego realizacji wydłuża się. Czas dostaw poszczególnych Produktów podane są w opisach danych produktów na Stronie, niemniej ogólnie mieszczą się w 7-14 dniach roboczych.
 5. Z przyczyn niezależnych od Sprzedawcy czas może przedłużyć się, np. w wyniku braku półproduktów u dostawcy, o czym Sprzedawca niezwłocznie poinformuje Konsumenta, pytając o zgodę na wydłużenie czasu realizacji lub w wyniku braku takiej zgody anuluje zamówienie i zwróci jego koszt Konsumentowi.

(…)

§ 8 Formy  i czas dostawy, zwolnienia z opłat i płatności

 1. Przy składaniu zamówienia Konsument ma możliwość wyboru przewoźników obsługiwanych przez platformę a-paczka. M.in. paczkomaty inPost, kurier inPost, kurier Poczta Polska 48 na terenie Polski. Przy wysyłce zagranicznej paczki obsługiwane są przez Poczta Polska Global Express.
 2. Płatności można dokonać:
  • Za pomocą PayPal lub bramek płatności
  • Poprzez bezpośredni przelew bankowy na konto sprzedawcy: 98 1140 2004 0000 3802 7796 6936 (rachunek w mBanku), IBAN: PL98 1140 2004 0000 3802 7796 6936, BIC: BREXPLPWMBK.
 3. Zamówienia powyżej 250 zł objęte są darmową wysyłką na terenie Polski do Paczkomatu lub poprzez kuriera inPost.
 4. Wysyłki na terenie Polski realizowane kurierami dostarczane są w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia nadania.
 5. Wysyłki na terenie Polski realizowane do paczkomatu dostarczane są w ciągu 2-4 dni roboczych od dnia nadania.
 6. Wysyłki do pozostałych krajów świata realizowane Pocztą Polską Global Express dostarczane są terminie wskazanym przez tego przewoźnika.